Dane kontaktowe i mapa dojazdu




Musisz mieć włączoną obsługę JavaScript, żeby zobaczyć mapę. 50.632894518.841342899999972

Zbigniew Cierniak
tel. +48 34 310 64 17
e-mail: zbigniew.cierniak@zespolslask.pl

zwiń

Tomasz Janikowski
tel. +48 34 310 64 17
e-mail: tomasz.janikowski@zespolslask.pl

zwiń

Maria Pałczyńska
tel. +48 34 310 64 22
e-mail: maria.palczynska@zespolslask.pl

zwiń

Mariusz Zuzel
tel. +48 34 310 64 11
gsm: +48 605 205 066
e-mail: mariusz.zuzel@zespolslask.pl

zwiń

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Kazimierz Ratajczak
gsm: +48 607 192 939
e-mail: kazimierz.ratajczak@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Dorota Sitek
gsm: +48 605 615 576
e-mail: dorota.sitek@zespolslask.pl

KOORDYNATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dariusz Żaczek
gsm: +48 607 480 430
e-mail: dariusz.zaczek@zespolslask.pl

zwiń

tel. +48 34 310 64 15
fax: +48 34 310 64 16
e-mail: info@zespolslask.pl

KIEROWNIK  
Agnieszka Adamczyk
tel. 48 34 310 64 18
gsm: +48 661 340 780
e-mail: agnieszka.adamczyk@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA   
Małgorzata Baron
tel. +48 34 310 64 17
gsm: +48 609 977 070
e-mail:malgorzata.baron@zespolslask.pl

zwiń

Agnieszka Kukuła
tel. +48 34 310 64 10
gsm: +48 603 638 784
e-mail: rzecznik.prasowy@zespolslask.pl

zwiń

tel. + 48 34 310 64 23
tel. + 48 34 310 64 24
e-mail: koncerty@zespolslask.pl

KIEROWNIK    
Stanisław Demczuk
tel. +48 34 310 64 34
gsm: +48 885 440 266
gsm: +48 601 428 652
e-mail: stanislaw.demczuk@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
Robert Miemiec
tel. +48 34 310 64 26
gsm: +48 691 508 518
e-mail: robert.miemiec@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
Iwona Drygalska
tel. +48 34 310 64 23
gsm: +48 609 626 163
e-mail: iwona.drygalska@zespolslask.pl

International Relations Manager
Barbara Nowak
gsm: +48 661 472 107
e-mail: barbara.nowak@zespolslask.pl

zwiń

tel. +48 34 310 64 03
e-mail: centrum.edukacji@zespolslask.pl

KIEROWNIK    
Michał Mazur
tel. +48 34 310 64 06
gsm: +48 609  577 948
e-mail: michal.mazur@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
Dorota Patrycja Krus
gsm: +48 601 658 080
e-mail: dorota.krus@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
Hanna Seweryn
gsm: + 48 661 340 970
e-mail: hanna.seweryn@zespolslask.pl

zwiń

Ewa Kruszyna
tel. +48 34 310 65 59
e-mail: ewa.kruszyna@zespolslask.pl

zwiń

tel. +48 34 310 64 07
tel. +48 34 310 64 08
e-mail: promocja@zespolslask.pl

KIEROWNIK    
Anna Główczyk-Michnik
gsm:+48 669 520 800
e-mail: anna.glowczyk-michnik@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
Małgorzata Biela
tel. +48 34 310 64 08
e-mail: malgorzata.biela@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Joanna Adamowicz
gsm: +48 509 488 337
email: joanna.adamowicz@zespolslask.pl

zwiń

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Wielgomas Teresa
tel. +48 34 310 65 06
gsm. +48 601 559 090
e-mail: teresa.wielgomas@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Alicja Szybka
tel. +48 34 310 64 28
e-mail: alicja.szybka@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Grzegorz Bujak
tel. +48 34 310 64 13
e-mail: grzegorz.bujak@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCJI
Anna Łukiewska
tel. +48 34 310 64 12
e-mail: anna.lukiewska@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW GASTRONOMII
Małgorzata Pasieka
tel. +48 34 310 64 35
e-mail: małgorzata.pasieka@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW MAJĄTKOWYCH
Cecylia Misiuda
tel. +48 34 310 64 27
e-mail: cecylia.misiuda@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW ODNOWY BIOLOGICZNEJ
Anna Golaś
tel. +48 34 310 64 59
e-mail: anna.golas@zespolslask.pl

zwiń

tel. +48 34 310 64 20
tel. +48 34 310 64 19
e-mail: finanse@zespolslask.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Maria Pałczyńska
tel. +48 34 310 64 22
e-mail: maria.palczynska@zespolslask.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
Maria Gad
tel. +48 34 310 64 21
e-mail: maria.gad@zespolslask.pl

zwiń

tel: +48 34 310 64 32
e-mail: kadry@zespolslask.pl

KIEROWNIK   
Gerda Mucha
tel. +48 34 310 64 33
gsm: +48 605 232 321
e-mail: gerda.mucha@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
Aniela Masłoń
tel: +48 34 310 64 32
e-mail: aniela.maslon@zespolslask.pl

zwiń

KIEROWNIK   
Maciej Szybka
tel. +48 34 310 64 46
gsm: .+48 603 255 080
e-mail: maciej.szybka@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Marek Toborowicz
tel. +48 34 310 64 44
gsm: +48 603 885 616
e-mail: marek.toborowicz@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Łukasz Sykulski
tel. +48 34 310 64 46
gsm:.+48 601 588 080
e-mail: lukasz.sykulski@zespolslask.pl

zwiń

KIEROWNIK    
Wiesław Rynio
tel. +48 34 310 64 45
gsm: +48 609 570 563
e-mail: transport@zespolslask.pl

zwiń

tel: +48 34 310 64 60
tel: +48 34 310 64 65
e-mail: przetargi@zespolslask.pl

KIEROWNIK    
Izabela Kapica
tel. +48 34 310 64 60
gsm: +48 607 757 778

zwiń


Wrzesień 2017
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Nearest Concerts

    News