"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" w Zespole "Śląsk"09 Października 2017

W miniony weekend Zespół „Śląsk” wziął udział w trzeciej edycji Akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Głównym założeniem Akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych cenach, które w tym samym czasie są oferowane na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Zespół „Śląsk” przygotował dla uczestników Akcji zwiedzanie swojej siedziby z przewodnikiem - artystą Zespołu. Goście – dzieci i dorośli - mogli obejrzeć zabytkowe wnętrza pałacu, w których prezentowane są liczne pamiątki, nagrody, plakaty oraz zdjęcia archiwalne Zespołu. Odwiedzający Zespół Pałacowo – Parkowy w Koszęcinie mogli się zapoznać z bogatą historią „Śląska", mieli także możliwość obejrzenia archiwalnego filmu z koncertu Zespołu. Podczas wykładu etnograficznego goście przymierzali kostiumy sceniczne i stroje ludowe. W ofercie znalazły się także wokalne i taneczne warsztaty artystyczne, prowadzone przez instruktorów Zespołu „Śląsk”.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej miała na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie do większego korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. (DK)

Powrót
Grudzień 2017
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najbliższe koncerty

Zapowiedzi