Osobowość Roku 2017 - zakończył się etap powiatowy głosowania02 Lutego 2018

W środę zakończyło się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu czytelników „Dziennika Zachodniego” - Osobowość Roku 2017. Nominowany w kategorii „Kultura” Dyrektor Zbigniew Cierniak, uzyskał najwyższą ilość głosów w Powiecie Lublinieckim i powalczy o tytuł „Osobowości Roku” w wojewódzkim finale.

Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” Zbigniew Cierniak, został nominowany za nieustanny rozwój na wielu płaszczyznach swojej działalności: koncertowej, edukacyjnej jak i wydawniczej oraz kultywowanie tradycji Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk”. Dzięki czytelnikom „Dziennika Zachodniego” zyskał 836 głosów – najwyższą ilość nie tylko w swojej kategorii, ale także spośród wszystkich kandydatów powiatu lublinieckiego. Za każdy Państwa głos serdecznie dziękujemy!

Zgodnie z regulaminem plebiscytu, zwycięzcy poszczególnych kategorii pierwszego etapu głosowania, walczą dalej o tytuł Osobowości Roku Województwa Śląskiego. Od 2 lutego laureaci z każdego miasta i powiatu zmierzą się więc w wojewódzkim finale, zachowując głosy zdobyte w powiatowym etapie plebiscytu. Etap wojewódzki potrwa do 14 lutego 2018 roku, do godziny 22.00. Zachęcamy do dalszego głosowania, aby oddać głos należy wysłać SMS –a o treści KD.285 pod nr 72355 - koszt SMS-a:  2,46 z VAT.

Uroczysta Gala, podczas której zdobywcy tytułów Osobowość Roku 2017 odbiorą statuetki i dyplomy, odbędzie się 28 lutego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Tytuły zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna, biznes. Poprzez głosowanie, czytelnicy „Dziennika Zachodniego” doceniają osoby, które w mijającym roku zasłużyły się dla lokalnej społeczności. (AK)

Powrót