Sierpień 2017
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Najbliższe koncerty

Zapowiedzi

    Artyści

    BALET

    KIEROWNIK ARTYSTYCZNY I KIEROWNIK BALETU
    Jarosław Świątek

    Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Zygmunt Magiera
    Dorota Sitek

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA BALETU:
    Piotr Cegiełkowski

    ASYSTENT KIEROWNIKA BALETU DS. KOSTIUMÓW CHÓRALNYCH
    Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska

    ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
    Sabina Szybka
    Marek Świeca

    PEDAGOG BALETU:
    Ilona Pułkownik
    Michaił Zubkow

    AKOMPANIATOR BALETU:
    Janusz Frączek

    INSPEKTOR BALETU:
    Adam Chmielniak

    SOLIŚCI BALETU:
    Piotr Cegiełkowski
    Katarzyna Grysko
    Łukasz Huzik
    Edyta Kędziora
    Piotr Korpusik
    Jakub Kuchta
    Agnieszka Kulig
    Marek Kulig
    Marzena Lach
    Joanna Osadnik
    Piotr Ozga
    Izabela Seniów
    Marek Świeca
    Magdalena Wlazłowska
    Aneta Wojtyra

    KORYFEJE BALETU:
    Monika Cegiełkowska
    Dominika Gordzielik
    Kryspin Hermański
    Artur Liszka
    Agnieszka Lubczyńska
    Grzegorz Lubos 
    Artur Mikulski
    Jakub Osłowski
    Sabina Szybka
    Jakub Witkowski
    Kamilla Wójcik

    TANCERZE:
    Katarzyna Bajorek
    Adam Chmielniak
    Mariusz Fiedor
    Kamil Kamerdyn
    Tomasz Lis
    Krystian Łoin
    Karolina Ochmann
    Krystian Olszowski
    Eryk Pacek
    Aliki Pitta
    Katarzyna Pol
    Robert Przewoźnik
    Aleksandra Rubersz
    Magdalena Sibiga
    Mateusz Szyszko
    Michał Zębik
    Krystian Żarski

    CHÓR

    KIEROWNIK ARTYSTYCZNY I KIEROWNIK BALETU
    Jarosław Świątek

    Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Zygmunt Magiera
    Dorota Sitek

    KIEROWNIK CHÓRU:
    Krzysztof Anczyk

    ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Sławomir Danielski

    PEDAGODZY CHÓRU:
    Marian Chrobok
    Mariola Płazak-Ścibich
    Ryszard Wojtaszewski
    Gabriela Silva

    INSPEKTOR CHÓRU
    Dariusz Żaczek

    ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
    Dariusz Żaczek

    SOLIŚCI CHÓRU:
    Tomasz Antczak
    Joanna Cierniak
    Sławomir Danielski
    Jacek Kapica
    Piotr Koprowski
    Izabela Mirecka
    Piotr Nikiel
    Patrycja Ozga
    Beata Pyda
    Przemysław Spandel
    Karolina Szendera
    Piotr Szolka
    Magdalena Świątek
    Renata Urbanik
    Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
    Krzysztof Wojtyra
    Dariusz Żaczek

    ŚPIEWACY:
    Dawid Biwo
    Agnieszka Błaszczyk
    Joanna Budzisz
    Dariusz Chęciński
    Leszek Czech
    Izabela Drongova
    Kamila Kondraciuk
    Maciej Kucera
    Sławomir Mazur
    Maciej Nocuń
    Anna Olszowska
    Dariusz Pasterny
    Iwona Pasterny
    Wojciech Patrzyk
    Justyna Piwko-Nikiel
    Przemysław Pochopień
    Kinga Roch
    Sylwia Sajdak
    Grzegorz Skiba
    Magdalena Smolka
    Paweł Szypulski
    Beata Tyrol
    Maria Walaszek

    ORKIESTRA

     

    KIEROWNIK ARTYSTYCZNY I KIEROWNIK BALETU
    Jarosław Świątek

    Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Zygmunt Magiera
    Dorota Sitek

    DYRYGENCI:
    Mirosław Maciej Banach
    Krzysztof Dziewięcki

    KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
    Danuta Smyła - skrzypce

    INSPEKTOR ORKIESTRY:
    Kacper Kalaga

    BIBLIOTEKARZE:
    Joanna Roczek
    Adrian Roczek

    PIERWSZE GŁOSY:
    Karol Borczyk - altówka
    Dawid Borowski - klarnet
    Paweł Biegiesz - obój
    Michał Czyż - puzon
    Adrian Gaweł - trębacz
    Kacper Kalaga - klarnet
    Krzysztof Kawa - skrzypce
    Wojciech Kiełpiński - waltornia
    Remeni Romeo - waltornia
    Grażyna Mazur - flet
    Piotr Mazur - kontrabas
    Anna Palka - fagot
    Henryk Piszczelok - obój
    Ewa Przywarka - wiolonczela
    Marcin Respondek - puzonista
    Adrian Roczek - skrzypce
    Konrad Sajdak  - trąbka
    Krzysztof Szendera - skrzypce
    Tadeusz Zdechlikiewicz - perkusja

     

    MUZYCY:

    Magdalena Marcinowicz-Tomanek - skrzypce
    Urszula Mizera  - altówka
    Patrycja Patoła  - skrzypce
    Oskar Radwański - skrzypce
    Joanna Roczek  - skrzypce
    Alfons Staniek  - skrzypce
    Tomasz Śliwiński - altówka
    Jędrzej Tukaj - perkusia
    Anna Wilk-Kogut  -  wiolonczela
    Grzegorz Wojtasik  - skrzypce
    Michał Zdrzałek - muzyk waltornista