Wrzesień 2017
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Najbliższe koncerty

Zapowiedzi

Artyści

BALET

KIEROWNIK BALETU:
Jarosław Świątek

ZASTĘPCA KIEROWNIKA BALETU:
Piotr Cegiełkowski

ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
Marek Świeca
Mario Maślaniec

ASYSTENT KIEROWNIKA BALETU DS. KOSTIUMÓW CHÓRALNYCH
Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska

PEDAGOG BALETU:
Michaił Zubkow
Ilona Pułkownik

AKOMPANIATOR BALETU:
Janusz Frączek

INSPEKTOR BALETU:
Adam Chmielniak

SOLIŚCI BALETU:
Piotr Cegiełkowski
Katarzyna Grysko
Łukasz Huzik
Edyta Kędziora
Piotr Korpusik
Jakub Kuchta
Agnieszka Kulig
Marek Kulig
Marzena Lach
Joanna Osadnik
Piotr Ozga
Izabela Seniów
Jarosław Świątek
Marek Świeca
Emiliusz Tarnowski
Magdalena Wlazłowska
Aneta Wojtyra
Aleksandra Żaczkova

KORYFEJE BALETU:
Monika Cegiełkowska
Dominika Gordzielik
Kryspin Hermański
Artur Liszka
Agnieszka Lubczyńska
Grzegorz Lubos
Artur Mikulski
Jakub Osłowski
Sabina Szybka
Jakub Witkowski
Kamilla Wójcik

TANCERZE:
Katarzyna Bajorek
Magdalena Burzyńska
Adam Chmielniak
Kinga Dąbrowska
Mariusz Fiedor
Natalia Grzesiak
Kamil Kamerdyn
Katarzyna Korzec
Tomasz Lis
Krystian Łoin
Karolina Ochmann
Krystian Olszowski
Eryk Pacek
Aliki Pitta
Katarzyna Pol
Robert Przewoźnik
Wojciech Przewoźny
Aleksandra Rubersz
Magdalena Sibiga
Beata Staniak
Mateusz Szyszko
Łukasz Wilma
Michał Zębik
Krystian Żarski

CHÓR

KIEROWNIK CHÓRU:
Krzysztof Anczyk

ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO - Sławomir Danielski

PEDAGODZY CHÓRU:
Marian Chrobok
Mariola Płazak-Ścibich
Ryszard Wojtaszewski
Gabriela Silva

INSPEKTOR CHÓRU
Dariusz Żaczek

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dariusz Żaczek

SOLIŚCI CHÓRU:
Tomasz Antczak
Michał Borkowski
Joanna Cierniak
Sławomir Danielski
Jacek Kapica
Piotr Koprowski
Izabela Mirecka
Piotr Nikiel
Patrycja Ozga
Beata Pyda
Dorota Sitek
Przemysław Spandel
Karolina Szendera
Piotr Szolka
Magdalena Świątek
Renata Urbanik
Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
Krzysztof Wojtyra
Dariusz Żaczek

ŚPIEWACY:
Jarosław Bielecki
Joanna Budzisz
Dariusz Chęciński
Izabela Drongova
Izabela Koralewska
Kamila Kondraciuk
Maciej Kucera
Sławomir Mazur
Maciej Nocuń
Elżbieta Przewoźnik
Dariusz Pasterny
Iwona Pasterny
Wojciech Patrzyk
Justyna Piwko-Nikiel
Sylwia Sajdak
Grzegorz Skiba
Małgorzata Smolka
Bożena Strzałkowska
Sylwia Szyda
Anna Tchórzewska-Mikulska
Beata Tyrol
Maria Walaszek
Szymon Wiechoczek
Magdalena Zając
Anna Olszowska
Leszek Czech

ORKIESTRA

 

 

DYRYGENCI:
Mirosław Maciej Banach
Krzysztof Dziewięcki

KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
Danuta Smyła - skrzypce

INSPEKTOR ORKIESTRY:
Joanna Roczek

BIBLIOTEKARZE:
Joanna Roczek
Adrian Roczek

PIERWSZE GŁOSY:
Karol Borczyk - altówka
Michał Czyż - puzon
Kaja Dubiel - klarnet
Krzysztof Kawa - skrzypce
Krzysztof Laksa - trąbka
Remeni Romeo - waltornia
Grażyna Mazur - flet
Piotr Mazur - kontrabas
Anna Palka - fagot
Henryk Piszczelok - obój
Ewa Przywarka - wiolonczela
Adrian Roczek - skrzypce
Konrad Sajdak  - trąbka
Krzysztof Szendera - skrzypce
Tadeusz Zdechlikiewicz - perkusja

 

MUZYCY:
Kacper Kalaga - klarnet
Anna Korzewska-Kłak  - skrzypce
Urszula Mizera  - altówka
Patrycja Patoła  - skrzypce
Joanna Roczek  - skrzypce
Alfons Staniek  - skrzypce
Kamil Wantuła - perkusja
Anna Wilk-Kogut  -  wiolonczela
Grzegorz Wojtasik  - skrzypce
Michał Zdrzałek - muzyk waltornista