Zbigniew Cierniak absolwentem 20-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej02 Października 2017

28 września, podczas Gali z okazji 20-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, wręczone zostały wyróżnienia Absolwent 20-lecia. Jedną z osób uhonorowanych przez władze Wydziału za wybitne osiągnięcia zawodowe był Dyrektor Zespołu „Śląsk” Zbigniew Cierniak.

Wydział Zarządzania Politechniki Śląskiej obchodzi swoje 20-lecie. Wśród 57 tysięcy absolwentów tego wydziału, jest także Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Dyrektor Zbigniew Cierniak ukończył Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej w 2007 roku, zdobywając tytuł Magistra Zarządzania Instytucjami Publicznymi i Samorządowymi. W 2012 roku otrzymał Srebrną statuetkę Absolwenta Roku Politechniki Częstochowskiej - za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej i kreowanie pozytywnego wizerunku Politechniki Częstochowskiej. Tytuł Absolwenta 20-lecia z okazji Jubileuszu Wydziału Zarządzania, to kolejne zaszczytne wyróżnienie przyznane przez Politechnikę Częstochowską w uznaniu zasług Dyrektora Zbigniewa Cierniaka.

Uroczystą, jubileuszową Galę, która odbyła się w Hotelu SCOUT w Częstochowie, wzbogacił krótki koncert w wykonaniu solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

 

 

Powrót