Dane kontaktowe i mapa dojazdu

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny

42-286 Koszęcin
ul. Zamkowa 3
tel.: +48 34 310 64 15
fax: +48 34 310 64 16
e-mail: info@zespolslask.pl
www: http://www.zespolslask.pl

Recepcja bazy noclegowej
tel.: +48 34 310 64 01
e-mail: recepcja@zespolslask.pl

NIP: 575-000-83-27
REGON: 000663798

Konto złotówkowe PLN:
ING Bank Śląski S.A. o/Lubliniec
41 1050 1155 1000 0005 0096 6221

Konto walutowe EURO:
Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW 
Nr rachunku IBAN:  PL 09 1050 1155 1000 0022 7750 6180

Konto walutowe USD:
Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW
Nr rachunku IBAN:  PL 26 1050 1155 1000 0022 1921 1881



Musisz mieć włączoną obsługę JavaScript, żeby zobaczyć mapę. 50.632894518.841342899999972

DYREKTOR ZESPOŁU

Zbigniew Cierniak
tel.: +48 34 310 64 17
e-mail: zbigniew.cierniak@zespolslask.pl

zwiń

ZASTĘPCA DYREKTORA

Tomasz Janikowski
tel.: +48 34 310 64 17
e-mail: tomasz.janikowski@zespolslask.pl

zwiń

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Maria Pałczyńska
tel.: +48 34 310 64 22
e-mail: maria.palczynska@zespolslask.pl

zwiń

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA DS. INWESTYCJI

Mariusz Zuzel
tel.: +48 34 310 64 11
       +48 605 205 066
e-mail: mariusz.zuzel@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ PRACY ARTYSTYCZNEJ

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek
tel.:+48 601 355 227
e-mail: jaroslaw.swiatek@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Dorota Sitek
tel.: +48 34 310 64 57
e-mail: dorota.sitek@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
e-mail: zygmunt.magiera@zespolslask.pl

KOORDYNATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dariusz Żaczek
tel.: +48 34 310 64 30
       +48 607 480 430
e-mail: darisz.zaczek@zespolslask.pl

zwiń

KANCELARIA

tel.: +48 34 310 64 15
fax: +48 34 310 64 16
e-mail: info@zespolslask.pl

KIEROWNIK
Agnieszka Adamczyk
tel.: + 48 34 310 64 18
       +48 661 340 780
e-mail: agnieszka.adamczyk@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA 
tel.: +48 34 310 64 17
       +48 609 977 070

zwiń

RZECZNIK PRASOWY

Agnieszka Kukuła
tel.: +48 34 310 64 10
       +48 603 638 784
e-mail: rzecznik.prasowy@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ PRODUKCJI IMPREZ I KONCERTÓW

tel.: +48 34 310 64 23
       +48 34 310 64 24
e-mail: koncerty@zespolslask.pl

KIEROWNIK  
Stanisław Demczuk
tel.: +48 34 310 64 34
       +48 885 440 266
e-mail: stanislaw.demczuk@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Robert Miemiec
tel.: +48 34 310 64 26
       +48 691 508 518
e-mail: robert.miemiec@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Iwona Drygalska
tel.: +48 34 310 64 23
       +48 609 626 163
e-mail: iwona.drygalska@zespolslask.pl

INTERNATIONAL RELATIONS MANAGER
Barbara Nowak
tel.: +48 661 472 107
e-mail: barbara.nowak@zespolslask.pl

zwiń

ŚLĄSKIE CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ

tel.: +48 34 310 64 03
e-mail: centrum.edukacji@zespolslask.pl

KIEROWNIK  
Michał Mazur
tel.: +48 34 310 64 06
       +48 609  577 948
e-mail: michal.mazur@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Dorota Patrycja Krus
tel.: +48 34 310 64 03 
       +48 601 658 080
e-mail: dorota.krus@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Hanna Seweryn
tel.: +48 34 310 64 61
       + 48 661 340 970
e-mail: hanna.seweryn@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ MARKETINGU, PROMOCJI I REKLAMY

ttel.: +48 34 310 64 07
tel.: +48 34 310 64 08
e-mail: promocja@zespolslask.pl

KIEROWNIK
Małgorzata Drzymała
tel.: +48 34 310 64 08
       +48 609 930 710
e-mail: malgorzata.drzymala@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Anna Główczyk-Michnik
tel.: +48 34 310 64 08
       +48 669 520 800
e-mail: anna.glowczyk-michnik@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Joanna Adamowicz
tel.: +48 34 310 64 07
       +48 509 488 337
email: joanna.adamowicz@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ ADMINISTRACJI I UTRZYMANIA TECHNICZNEGO OBIEKTU

KIEROWNIK
Mariusz Zuzel
tel.: +48 34 310 64 11
       +48 605 205 066
e-mail: mariusz.zuzel@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Teresa Wielgomas
tel.: +48 34 310 65 06
       +48 601 559 090
e-mail: teresa.wielgomas@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Małgorzata Baron
tel.: +48 34 310 64 28

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Grzegorz Bujak
tel.: +48 34 310 64 13
e-mail: grzegorz.bujak@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCJI
Anna Łukiewska
tel.: +48 34 310 64 12
e-mail: anna.lukiewska@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW GASTRONOMII
Małgorzata Pasieka
tel.: +48 34 310 64 35
e-mail: małgorzata.pasieka@zespolslask.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW ODNOWY BIOLOGICZNEJ
Anna Golaś
tel.: +48 34 310 64 59
e-mail: anna.golas@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

tel.: +48 34 310 64 20
tel.: +48 34 310 64 19
e-mail: finanse@zespolslask.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Maria Pałczyńska
tel.: +48 34 310 64 22
e-mail: maria.palczynska@zespolslask.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
Maria Gad
tel.: +48 34 310 64 21
e-mail: maria.gad@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ SPRAW PRACOWNICZYCH

tel.: +48 34 310 64 32
e-mail: kadry@zespolslask.pl

KIEROWNIK 
Żaneta Stojek
tel.: +48 34 310 64 67
e-mail: zaneta.stojek@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Aniela Masłoń
tel.: +48 34 310 64 32
e-mail: aniela.maslon@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ TECHNIKI SCENICZNEJ

tel.: +48 34 310 64 44
       +48 34 310 64 46
       +48 34 310 64 47
e-mail: akustycy@zespolslask.pl

KIEROWNIK 
Maciej Szybka
tel.: +48 34 310 64 46
       +48 603 255 080
e-mail: maciej.szybka@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Mateusz Pyrek
tel.: +48 601 588 080
e-mail: mateusz.pyrek@zespolslask.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Marek Toborowicz
tel.: +48 34 310 64 44
       +48 603 885 616
e-mail: marek.toborowicz@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ TRANSPORTU

tel.: +48 34 310 64 45
e-mail: transport@zespolslask.pl

KIEROWNIK  
Wiesław Rynio
tel.: +48 34 310 64 45
       +48 609 570 563
e-mail: wieslaw.rynio@zespolslask.pl

zwiń

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

tel.: +48 34 310 64 60
       +48 34 310 64 65
e-mail: przetargi@zespolslask.pl

KIEROWNIK   
Izabela Kapica
tel.: +48 34 310 64 60
       +48 607 757 778
e-mail: izabela.kapica@zespolslask.pl

zwiń